Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rozwścieczony kocur Puszek dotkliwie pogryzł domowników

Utworzony przez nikuś, 23 czerwca 2009 r. o 13:01
Siwy do Pawlaka napisał:
To65A powiedział Andrzej Cz. czy Lech K. ? Nie słyszałem...
To powiedział Nasze Słońce Podlasia , to poszło w całą Polskę , na własne uszy widziałem. Który to powiedział "dziadu" bo mi się miesza , mniejsza z tym rozszyfrowałem co miał na myśli dziadu - to w języku hindi znaczy magia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
To powiedział Nasze Słońce Podlasia , to poszło w całą Polskę , na własne uszy widziałem. Który to powiedział "dziadu" bo mi się miesza , mniejsza z tym rozszyfrowałem co miał na myśli dziadu - to w języku hindi znaczy magia.
A ja na własnej mordzie kiedyś poczułem że po żydo... przepraszam... po hebraj... przepraszam... po izraelsku, oczywiście, "spij-ep-schaj, dija-dou !" znaczy " dawaj kasę , g(n)oju !". Też ciekawa to sprawa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
To powiedział Nasze Słońce Podlasia , to poszło w całą Polskę , na własne uszy widziałem. Który to powiedział "dziadu" bo mi się miesza , mniejsza z tym rozszyfrowałem co miał na myśli dziadu - to w języku hindi znaczy magia.
A mnie kiedyś jeden antysemita mówił że po żydo... przepraszam... po hebraj... przepraszam... po izraelsku, oczywiście, "spij-ep-schaj, dija-dou !" znaczy " dawaj kasę g(n)oju !". Też ciekawa to sprawa, baaaardzo ciekawa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To takie 2 wersje wyszły , jedna dla filo- druga dla anty-semitów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
### napisał:
Panie "Gościu", napisałem swój pierwszy post w tej gazecie, ale szczerze popieram Siwego. Koty to tylko utrapienie, zwłaszcza dla posiadaczy ogrodów. Ze swojej działki wywiozłem już na "wycieczkę" (średnio 20km) już 10 kotów, i jest ich już coraz mniej w mojej okolicy.
Masz się czym pochwalić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapomnialam dopisac. Ludzie to ssaki, koty rowniez, wiec uwazam ze nalezy im sie taki sam szacunek. Jakos nie wierze w ten "koci napad". czy mojego kota tez mam oddac na obserwacje? (dodam ze kilka razy mnie podrapal, po prostu bronil się przed podaniem leku) paranoja..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:) napisał:
Ludzie to ssaki, koty rowniez, wiec uwazam ze nalezy im sie taki sam szacunek.
A więc ssakom należy się szacunek ? OK ! A gadom ? np jaszczurce, wenżowi, żabie... ? a rybom ? a ptakom ? a wirusom ? a dżdżownicy ? a innym ścierwom ? Nie, bo nie są sssssakami ? Dziwne podejście do zwierząt...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puma grasuje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siwy do :) napisał:
A więc ssakom należy się szacunek ? OK ! A gadom ? np jaszczurce, wenżowi, żabie... ? a rybom ? a ptakom ? a wirusom ? a dżdżownicy ? a innym ścierwom ? Nie, bo nie są sssssakami ? Dziwne podejście do zwierząt...
Jestes dziwakiem. W pl mamy podzial zwierzat, jedne sa na mieso a jedne do towarzystwa m.i.n koty, bardzo je lubie, a dlaczego? a chociazby dlatego ze kot jeszcze nigdy mnie nie obrazil czy ponizyl, a ludzie i owszem, nawet wielokrotnie. dlatego wole zwierzaki niz ludzi.. i uwazam ze nalezy im sie szacunek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... napisał:
Jestes dziwakiem. W pl mamy podzial zwierzat, jedne sa na mieso a jedne do towarzystwa m.i.n koty, bardzo je lubie, a dlaczego? a chociazby dlatego ze kot jeszcze nigdy mnie nie obrazil czy ponizyl, a ludzie i owszem, nawet wielokrotnie. dlatego wole zwierzaki niz ludzi.. i uwazam ze nalezy im sie szacunek.
A krokodyl jest na co : na mięso czy nioska ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
A krokodyl jest na co : na mięso czy nioska ?
Ciekawe czy Siwy przeżył po pierwsze primo wypił Żubra białostockiego z Poznania którego to piwa nawarzył mu obcy kapitał , po drugie primo czy Go szlag nie trafił (burza taka ) a tu jeszcze mu jakiś towarzysz na czerwono imputuje że on chodzi na pasku PEEZELU . Mój ojciec mówił że podstawa dobrego piwa to woda (ponad 90 % na pewno) a jaką wodę mają w Poznaniu - ścieki poprodukcyjne Kulczyka. Pawlak z akcentem na literkę a.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... napisał:
...kot jeszcze nigdy mnie nie obrazil czy ponizyl, a ludzie i owszem...
A mnie owszem obraził i poniżył, i to publicznie ! Byłem kiedyś z kotem na piwie. Wyszłem na chwilę do wuce, wracam bo zapomniałem złotówki, i widzę jak on... schtchy do MOJEGO KUFLA !!! Miałem prawo się obrazić ? Może mam go za cuś takiego szanować ? Żaden człowiek mi nie zrobił czeguś takiego ! Żaden ! Pawlak ! Ale pieruny bili ! Myślałem że pękne ze śmiechu ! A u ciebie jak było?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siwy napisał:
A mnie owszem obraził i poniżył, i to publicznie ! Byłem kiedyś z kotem na piwie. Wyszłem na chwilę do wuce, wracam bo zapomniałem złotówki, i widzę jak on... schtchy do MOJEGO KUFLA !!! Miałem prawo się obrazić ? Może mam go za cuś takiego szanować ? Żaden człowiek mi nie zrobił czeguś takiego ! Żaden ! Pawlak ! Ale pieruny bili ! Myślałem że pękne ze śmiechu ! A u ciebie jak było?
Siwy u nas ludzie podłe OD GÓRY do dołu kużden by tylko chciał na krzywy ryj się nachlać , ni kużden ma tyli okazji co nasze Waadzuchny kochane w związku z tym pcha ci taki mordę do cudzego kufla . W Kanzas pieruny nap... bili przez przystanku my tyż nie gorsze niż Cicibór , a Ty myślał że jak TY niedaleczko Naszego Słońca Podlasia to sie burzy nie boisz bo On burzy naobiecuje i burza poleci na Szczecin. Jutro mam plan pujde na schodki koło piekarni gdzie sie zbiera klub miłośników Konstantynowa i tam wspólnie obalimy ------------------------------------------------------- litra lub wincej w zależności od sponsora. Pawlak z akcentem na a.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak ! Wejdż na "Burza się nie poddaje" i zobacz- Białej jusz NIE MA ! Wszystko pooooooszło w piz.....u !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siwy do Pawlaka napisał:
Pawlak ! Wejdż na "Burza się nie poddaje" i zobacz- Białej jusz NIE MA ! Wszystko pooooooszło w piz.....u !
A co z Naszym Słońcem też martwię się bo ruszył sprawę lotniska , widać wybory coraz bliżej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak do Siwego. napisał:
A co z Naszym Słońcem też martwię się bo ruszył sprawę lotniska , widać wybory coraz bliżej.
Pawlak ! Nie mam czasu ani głowy żeby dzisiaj myśleć o Czapie. Od rana wypompowuję wodę z piwnicy ! Na ostatniej sesji podobno Andrzej przedstawił pomysła żeby na terenie Lotniska zrobić wielkie Lodowisko żeby zimą na łyżwach jeżdzić. Mówi że Turek się odezwał i obiecuje dać kasę. Dyrektorem Lodowiska ma byc Nikolski...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siwy napisał:
A mnie owszem obraził i poniżył, i to publicznie ! Byłem kiedyś z kotem na piwie. Wyszłem na chwilę do wuce, wracam bo zapomniałem złotówki, i widzę jak on... schtchy do MOJEGO KUFLA !!! Miałem prawo się obrazić ? Może mam go za cuś takiego szanować ? Żaden człowiek mi nie zrobił czeguś takiego ! Żaden ! Pawlak ! Ale pieruny bili ! Myślałem że pękne ze śmiechu ! A u ciebie jak było?
Coś nie tak ze zdrowkiem? moze lekarza? bo jestes jakis nawiedzony po prostu ci nie wierze:) a mam prawo. Zamiast marnowac czas na fora TROLU, zajmij sie czyms pozytecznym, pasozycie spoleczny:) a z krokodyla mozesz zrobic ladne buty:) tylko ze u nas nie ma krokodyli, zapraszam do afryki, kraj w sam raz dla ciebie:) zobaczymy czy bedziesz taki odwazny kiedy duzy kotek nakopie ci do dupy:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nienawidze napisał:
zobaczymy czy bedziesz taki odwazny kiedy duzy kotek nakopie ci do dupy
siwy, grożą Ci? to chyba mirek kotek ma ci nakopać do dupy, bo on duży jest... no, ale i ty jesteś duży... hi,hi,hi... siwy jest the best!!! to prawdziwa podlaska marka!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nienawidze trola siwego napisał:
Coś nie tak ze zdrowkiem? moze lekarza? bo jestes jakis nawiedzony po prostu ci nie wierze:) a mam prawo. Zamiast marnowac czas na fora TROLU, zajmij sie czyms pozytecznym, pasozycie spoleczny:) a z krokodyla mozesz zrobic ladne buty:) tylko ze u nas nie ma krokodyli, zapraszam do afryki, kraj w sam raz dla ciebie:) zobaczymy czy bedziesz taki odwazny kiedy duzy kotek nakopie ci do dupy:)
1) Lekarz mi właśnie wyrażnie zalecił żeby jak najwięcej pisać na tym Forum a dla mnie słowo lekarza droższe piniendzy ! 2) Oprócz pisania na Forum zajmuję się jeszcze walką z bolszewickimi wiatrakami na Płd. Podlasiu. 3) O krokodylach JA nie pisałem. Pawlak, to chyba do ciebie pije ten przygłup ? Rasisto ! a co ty masz do Afryki ? 4) Idż ! podkabluj na UB ! albo poskarż się SWOJEMU dużemu Kotkowi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wyżej to napisałem oczywiście ja czyli Siwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...